Praca, nie obietnice

UROCZYSTOŚCI XXXII ROCZNICY POROZUMIEŃ RZESZOWSKO-USTRZYCKICH

Odsłony: 7786

02Data wydarzenia: 17 lutego (niedziela) 2013 roku

W dniu 17 lutego br. w Rzeszowie odbyła się uroczystość związana 32. rocznicą Porozumień Ustrzycko-Rzeszowskich. Z tej okazji odbyła się Rada Wojewódzka NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” RI Województwa Podkarpackiego poświęcona upamiętnieniu tamtych wydarzeń, jak również aktualnej sytuacji w rolnictwie.

„ZŁOTE GODY” W USTRZYKACH DOLNYCH

Odsłony: 7440

obok sliderData wydarzenia: 26 maja (wtorek) 2015 roku

Na zaproszenie burmistrza Ustrzyk Dolnych Pana Bartosza Romowicza senator Andrzej Matusiewicz uczestniczył w uroczystości z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego. Na powyższe wydarzenie zaproszenie otrzymało 20 par, które świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego oraz jedna para która celebrował 60-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

XXV SESJI RADY GMINY CZARNA

Odsłony: 8074

P7303004Data wydarzenia: 30 lipca (wtorek) 2013 roku

W dniu 30 VII 2013 roku, na zaproszenie pana Przewodniczącego Rady Gminy Czarna pana Tomasza Bielówki oraz Wójta Gminy Czarna pana Marcina Rogackiego senator RP Andrzej Matusiewicz wziął udział w XXV sesji Rady Gminy Czarna.

SESJA RADY GMINY W LUTOWISKACH

Odsłony: 7902

DSC 0914Data wydarzenia: 24 września (poniedziałek) 2012 roku

Sesja Rady Gminy w Lutowiskach dotyczyła przede wszystkim uchwalenia zmian budżetowych, informacji z działań wójta z okresu między sesjami oraz określenia zakresu okręgów wyborczych zgodnie z nową ordynacją.

SESJA RADY POWIATU BIESZCZADZKIEGO

Odsłony: 7790

DSC 0566Data wydarzenia: 31 sierpnia (piątek) 2012 roku

W dniu 31 sierpnia bieżącego roku senator RP Andrzej Matusiewicz uczestniczył w Sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego (Ustrzyki Dolne). W swoim wystąpieniu mecenas Matusiewicz przedstawił dotychczasowe działania Senatu RP między innymi w realizacji wyroków Trybunału Konstytucyjnego (wnoszenie określonych inicjatyw ustawodawczych przez Izbę Wyższą). Senator przedstawił również swoją przynależność i działalność w komisjach senackich.

SESJA RADY MIASTA W USTRZYKACH DOLNYCH

Odsłony: 8809

01Data wydarzenia: 28 luty (wtorek) 2012 roku

W dniu 28 lutego Senator Andrzej Matusiewicz uczestniczył w Sesji Rady Miasta w Ustrzykach Dolnych. W czasie swojego wystąpienie Senator przedstawił dotychczasowe dokonania, określił swoją przynależność do Komisji Senackich. Senator Andrzej Matusiewicz przedstawił dotychczasowe działania na rzecz regionu, jako radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego. W trakcie wystąpienia Senator zadeklarował chęć współpracy z władzami miasta.

OTWARCIE BIURA POSELKO-SENATORSKIEGO W USTRZYKACH DOLNYCH

Odsłony: 8839

1Data wydarzenia: 16 stycznia (poniedziałek) 2012 roku

W dniu 16 stycznia 2012 roku odbyło się oficjalne otwarcie biura poselsko-senatorskiego w Ustrzykach Dolnych. W spotkaniu uczestniczyli Poseł Bogdan Rzońca, Senator RP Andrzej Matusiewicz oraz bieszczadzcy samorządowcy reprezentowani przez: Burmistrza Ustrzyk Dolnych Henryka Sułuję oraz Starostę Bieszczadzkiego Krzysztofa Gąsiora.

JAROSŁAW KACZYŃSKI NA PODKARPACIU

Odsłony: 8352

a12Data wydarzenia: 20-21 lipca (sobota, niedziela) 2013 roku

W dniach 20 oraz 21 lipca br. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przebywał z wizytą na Podkarpaciu. W sobotę 20 lipca odwiedził trzy miasta okręgu krośnieńsko-przemyskiego: Ustrzyki Dolne, Lesko i Brzozów.