Praca, nie obietnice

Filtr

25.10.2015 - PROSZĘ O PAŃSTWA GŁOS

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!

Pragnę serdecznie podziękować za 4 lata merytorycznej współpracy wszystkim tym, którzy wraz z moją skromną osobą przyczynili się do naprawy Rzeczypospolitej. Starałem się zarówno wspierać podmioty samorządowe, jak również zwykłych obywateli, którzy borykali się z wieloma problemami.

Dla dobra Ojczyzny trzeba bowiem pracować ciągle i nieustannie podejmować nowe wyzwania, aby Polakom żyło się lepiej - wszystkim. Dlatego chce Państwa zapewnić, że przez te 4 lata kadencji Senatu, jak również w czasie dobiegającej końca kampanii nie składałem obietnic bez pokrycia. Tylko jasno i czytelnie potwierdzałem, iż zobowiązuję się do dalszej ciężkiej pracy na rzecz Przemyśla, Podkarpacia oraz całej Polski.

Moje hasło wyborcze to: "Praca, nie obietnice". Gwarantuję, iż słowa zawsze dotrzymuję. Tak będzie i tym razem. Proszę Państwa o głos. Każdy jest tak samo cenny i

...

WAŻNA INWESTYCJA PRZECIWPOWODZIOWA ZAKOŃCZONA I ODDANA DO UŻYTKU

01W dniu 7 października 2015  roku dokonano uroczystego otwarcia i przekazania do eksploatacji   zbiornika przeciwpowodziowego pn. „Kańczuga”  na rzece Mleczka. Inwestycja usytuowana w miejscowości Siedleczka w gminie Kańczuga i miejscowości Manasterz  w gminie Jawornik Polski, została zrealizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

LISTA KANDYDATÓW KW PIS OKRĘG SEJMOWY 22, OKRĘGI SENACKIE 57, 58

003Wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński jest liderem listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 22 w Krośnie; okręg obejmuje b. woj. krośnieńskie i przemyskie. 

Z tej części Podkarpacia PiS zgłosiło również dwoje kandydatów do Senatu. 

"W piątek w Okręgowej Komisji Wyborczej w Krośnie złożyliśmy dokumenty potrzebne do rejestracji listy kandydatów PiS w wyborach do Sejmu w okręgu nr 22 oraz naszych kandydatów w wyborach do Senatu w okręgach nr 57 i 58. Pod listami do Sejmu zebraliśmy 15 tys. podpisów, a pod kandydaturami do Senatu po pięć tys." - powiedział PAP sekretarz zarządu okręgu PiS Krzysztof  Sobolewski.

SESJA RADY GMINY RADYMNO

1Data wydarzenia: 26 czerwca 2015 r.

W dniu 26 czerwca br. w Sali Narad Urzędu Gminy Radymno odbyła się IX Sesja Rady Gminy Radymno, w której na zaproszenie przewodniczącego Rady Gminy Pana Zbigniewa Olecha, wziął udział Senator RP Andrzej Matusiewicz. Głównym przedmiotem obrad było zatwierdzenie sprawozdania finansowego gminy wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za rok 2014 oraz przyjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium wójtowi gminy Panu Bogdanowi Szylarowi.

FESTIWAL PODKARPACKICH SMAKÓW

             IMG 0740W niedzielę, 14 czerwca 2015r. po raz dziewiąty można było posmakować najlepszej, tworzonej zgodnie z tradycją podkarpackiej żywności podczas „Festiwalu Podkarpackich Smaków”, w którym uczestniczył również Senator RP Andrzej Matusiewicz.

W tym roku w Festiwalu wzięło udział ponad 100 wystawców z całego Podkarpacia, promujących ekologiczną i tradycyjną żywność najwyższej jakości.