Praca, nie obietnice

ZŁOŻENIE KWIATÓW I ZAPALENIE ZNICZY NA PRZEMYSKICH GROBACH

Odsłony: 2891

W dniu 31 października br. poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz wraz z Wicemarszałkiem Województwa Podkarpackiego Piotrem Pilchem, w imieniu posła na Sejm RP Marka Kuchcińskiego i własnym, wspólnie złożyli kwiaty oraz zapalili znicze na grobach osób, których życiowe losy wiążą się z historią Przemyśla. 

POŻEGNANIE Z SAMORZĄDOWCAMI W GM. KRASICZYN

Odsłony: 2692

W dniu 29 października br. poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz wziął udział w XI sesji Rady Gminy Krasiczyn, w trakcie której podziękował za wieloletnią współpracę Wójtowi Gminy Tadeuszowi Bobkowi oraz Radnym Gminy i Sołtysom.

XVI SESJA RADY GMINY ORŁY

Odsłony: 2819

W dniu 28 października 2019 r. w odbyła się sesja Rady Gminy Orły, w której wziął udział poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz.

W związku z kończącą się w dniu 11 listopada 2019 r. VIII kadencją Sejmu, poseł podczas sesji zaprezentował radnym swoją pracę w parlamencie. Podczas czteroletniej kadencji Sejmu zostało uchwalonych 923 ustawy,  natomiast zmienionych ponad 1600 ustaw, parlamentarzysta aktywnie uczestniczył w pracach 7 komisji sejmowych oraz 35 podkomisji, osiągając wynik 65 wystąpień jako poseł sprawozdawca.. Były to m.in. następujące komisje:

SIELNICA W GM. DUBIECKO W POWIECIE PRZEMYSKIM DOCZEKAŁA SIĘ PIĘKNEGO, NOWEGO MOSTU

Odsłony: 2652

W dniu 25 października br. poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz wziął udział w otwarciu mostu łączącego m. Sielnicę w gm. Dubiecko. Mieszkańcy Sielnicy 40 lat czekali na tę przeprawę przez rzekę San. I teraz nie będą już musieli jeździć 20 kilometrowymi objazdami.  Przy prawie 6 mln zł wsparcia z budżetu państwa i przy zaangażowaniu ponad 8 mln zł środków własnych Powiatu Przemyskiego i 1,5 mln zł gm. Dubiecko, ta niezwykle ważna inwestycja stała się faktem.