Praca, nie obietnice

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W KRZYWCZY

Odsłony: 12

W Krzywczy 12 listopada br. odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości rozpoczęte Mszą Świętą w Kościele Parafialnym. Po zakończonej liturgii zaproszeni goście, w tym Poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz złożyli kwiaty pod pomnikiem Obrońców Ziemi Krzywieckiej w latach 1939 -1946 w Krzywczy. Następnie odbyła się okolicznościowa akademia w Zespole Szkół, w której wzięła udział szkolna młodzież oraz Chór „Gloria” z Babic. 

PRZEMYSKIE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Odsłony: 8

11 listopada Mszą Świętą w intencji Ojczyzny z udziałem, pocztów sztandarowych, Kompani Honorowej Wojska Polskiego, Archidiecezjalnego Chóru „Magnificat” oraz Salezjańskiej Orkiestry Dętej „ Augustino” rozpoczęto obchody Święta Niepodległości w Przemyślu. Eucharystię sprawował Ekscelencja Arcybiskup Ksiądz Adam Szal.  W uroczystościach wziął udział Poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz. 

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W MEDYCE

Odsłony: 9

W dniu 15 listopada 2017 r. w Gminnym Centrum Kulturalnym w Medyce odbyła się wyjątkowo piękna uroczystość, podczas której odznaczono pary małżeńskie z terenu Gminy Medyka medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.