Praca, nie obietnice

W DOBRYCH NASTROJACH PRZED MUNDIALEM!

Odsłony: 240

W dniu 12 czerwca br. poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz kibicował polskiej reprezentacji piłki nożnej w meczu z reprezentacją Litwy rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska w dobrym stylu wygrała 4 : 0. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, po jednej Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski.

W drugiej połowie Adam Nawałka dokonał kilku zmian w podstawowej jedenastce. Na boisku pojawili się m.in. Teodorczyk, Pazdan, Szczęsny i Piszczek.

W 66. minucie Krychowiak skierował piłkę do bramki Litwinów, ale chwilę wcześniej zagrał piłkę ręką i gol nie został zaliczony. Litwa nie postawiła ciężkich warunków. Czasami na treningach trudniej stworzyć sytuację i strzelić gola. Dlatego ten mecz nie może być wielkim wyznacznikiem. Mundial to zupełnie coś innego. Cieszyć możemy się z tego, że poprawiliśmy ustawienie z piłką i bez piłki - powiedział po meczu z Litwą Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski.

Mecz z trybun oglądali również: Prezydent RP Andrzej Duda, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki z rodziną oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.